O nás

Našim poslaním je pomáhať ľudom vyriešiť ich problém rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu, ktorá sa od objednávky nezvyšuje (je nemenná).

Vízia

  • Oboznámiť širokú verejnosť o kvalitách našich produktov
  • Stať sa firmou so spokojnými zamestnancami
  • Byť firmou, s ktorou sa dobre spolupracuje
garáže na mieru podľa vašich predstáv

Vážení zákazníci,

tešíme sa, že ste zavítali na našu internetovú stránku www.gardeon.sk. Už niekoľko rokov prinášame na trh inovatívny produkt, ktorý našim zákazníkom šetrí čas, starosti a najmä finančné prostriedky. Touto cestou by sme Vám chceli priblížiť príbeh vzniku našej rodinnej firmy – spoločnosti 3PO SLOVAKIA s.r.o.

Myšlienka predaja montovaných stavieb s dizajnom omietky vznikla po návšteve rodinného priateľa v Nemecku, ktorý si v tom čase takúto garáž kúpil. Stavba s prvkami moderných technológií nás oslovila natoľko, že sme sa rozhodli osloviť konateľa spoločnosti MC GARAGEN GmbH, ktorá je v súčasnosti najväčším výrobcom a distribútorom montovaných stavieb v Európe. (http://www.mc-garagen.de/).

Firma, ktorá má sídlo Mannheime v Nemecku, od svojho vzniku dodržiava zásady: kvalitný produkt, cenovo dostupný širokej verejnosti, s lepšími vlastnosťami ako murovaná stavba. Počas svojej existencie si tiež vybudovala povesť jedného z hlavných inovátorov v oblasti technológií montovaných stavieb. Od roku 1997, kedy spoločnosť MC GARAGEN GmbH založili, denne využíva jej produkty viac ako 50 000 zákazníkov a s ročnou produkciou viac ako 10 000 stavieb sa zaraďuje medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti výroby, sprostredkovania a montáže takéhoto typu stavieb v Európe.

Výrobné kapacity firmy rozširuje závod v Poľsku s mesačnou kapacitou 1 000 ks stavieb, čo robí tieto produkty ešte dostupnejšími pre širokú verejnosť. Keďže až 90 % produkcie sa uplatňuje na náročnom nemeckom trhu, mimoriadne dôležitá je jej kvalita. Tú dokazujú aj na Slovensku vydané osvedčenia a certifikáty. Nami ponúkané produkty majú certifikáty Technického a skúšobného ústavu stavebného. Súčasťou certifikácie platnej pre územie Slovenskej republiky boli aj statické výpočty či posúdenie výroby a jej súladu s našimi aktuálnymi normami.

Našou prioritou a zároveň odmenou je spokojnosť zákazníka. Našli sme spôsob ako ušetriť nemalé finančné prostriedky využitím najmodernejších technológií. Riadime sa mottom: Spokojní zákazníci sú našim úspechom.

Ak hľadáte niečo extra a neuspokojíte sa len s myšlienkou murovanej stavby, požadujete kvalitný produkt za rozumnú cenu a profesionálny servis, ste na tom správnom mieste. Ako jediný predajca montovaných stavieb na Slovensku vám ponúkame aj pozáručný servis. A to preto, že si svoju prácu vážime. O výhodách našich stavieb vás presvedčia ony samy.

Pozrite si na našom facebookovom profile aktuálnych viac ako 110 hodnotení – recenzií.

Naše referencie
Limitovaná akcia do 31.1.2020