O nás

Tím Garáže na Kľúč.sk

Limitovaná letná akcia do 30.8.2019

Garážová brána Hörmann za polovicu!

Poslanie:

  • Pomáhať ľudom vyriešiť ich problém rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu, ktorá sa od objednávky nezvyšuje (je nemenná)

Vízia:

  • Presvedčiť širokú verejnosť o kvalitách našich produktov
  • Stať sa firmou so spokojnými zamestnancami
  • Byť firmou, s ktorou sa dobre spolupracuje

 

Vážení zákazníci,

tešíme sa, že ste zavítali na našu internetovú stránku www.garazenakluc.sk. Už niekoľko rokov prinášame na trh inovatívny produkt, ktorý našim zákazníkom šetrí čas, starosti a najmä finančné prostriedky. Touto cestou by sme Vám chceli priblížiť príbeh vzniku našej rodinnej firmy – spoločnosti 3PO SLOVAKIA s.r.o.

Myšlienka predaja montovaných garáží s omietkou vznikla po návšteve rodinného priateľa v Nemecku, ktorý si v tom čase takúto garáž kúpil. Garáž s prvkami moderných technológií nás oslovila natoľko, že sme sa rozhodli osloviť konateľa spoločnosti MC GARAGEN GmbH, ktorá je v súčasnosti najväčším výrobcom a distribútorom montovaných garáží v Európe. (http://www.mc-garagen.de/) Firma, ktorá má sídlo Mannheime v Nemecku, od svojho vzniku dodržiava zásady: kvalitný produkt, cenovo dostupný širokej verejnosti, s lepšími vlastnosťami ako murovaná garáž. Počas svojej existencie si tiež vybudovala povesť jedného z hlavných inovátorov v oblasti technológií montovaných garáží. Od roku 1997, kedy spoločnosť MC GARAGEN GmbH založili, denne využíva jej produkty viac ako 50 000 zákazníkov a s ročnou produkciou viac ako 10 000 garáží sa zaraďuje medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti výroby, sprostredkovania a montáže garáží v Európe. Výrobné kapacity firmy rozširuje závod v Poľsku s mesačnou kapacitou 1 000 ks garáží, čo robí tieto produkty ešte dostupnejšími pre širokú verejnosť. Keďže až 90 % produkcie sa uplatňuje na náročnom nemeckom trhu, mimoriadne dôležitá je jej kvalita. Tú dokazujú aj na Slovensku vydané osvedčenia a certifikáty. Nami ponúkané produkty majú certifikáty Technického a skúšobného ústavu stavebného. Súčasťou certifikácie platnej pre územie Slovenskej republiky boli aj statické výpočty či posúdenie výroby a jej súladu s našimi aktuálnymi normami.

Našou prioritou a zároveň odmenou je spokojnosť zákazníka. Našli sme spôsob ako ušetriť nemalé finančné prostriedky využitím najmodernejších technológií. Riadime sa mottom: Spokojní zákazníci sú našim úspechom.

Ak hľadáte niečo extra a neuspokojíte sa len s myšlienkou murovanej garáže, požadujete kvalitný produkt za rozumnú cenu a profesionálny servis, ste na tom správnom mieste. Ako jediný predajca garáží na Slovensku vám ponúkame aj pozáručný servis. A to preto, že si svoju prácu vážime. O výhodách našich garáží vás presvedčia ony samy.

Pozrite si na našom facebookovom profile aktuálnych viac ako 50 pozitívnych hodnotení – recenzie.

Naše referencie
Limitovaná akcia do 30.8.2019