O nás

O nás

Garáž si môžete v zime objednať výhodnejšie

Zľava 7% na všetko do konca januára.

Poslanie:

  • Pomáhať ľudom vyriešiť ich problém rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu

Vízia:

  • Presvedčiť širokú verejnosť o kvalitách našich produktov
  • Stať sa firmou so spokojnými zamestnancami
  • Byť firmou, s ktorou sa dobre spolupracuje

 

Vážení zákazníci,

srdečne vás vítame na našej internetovej stránke www.garazenakluc.sk. Tešíme sa, že ste k nám zavítali. Už niekoľko rokov prinášame na trh inovatívny produkt, ktorý našim zákazníkom šetrí čas, starosti a hlavne finančné prostriedky. Preto by sme vám touto cestou chceli priblížiť príbeh vzniku našej rodinnej firmy – spoločnosti 3PO SLOVAKIA s.r.o.

Myšlienka predaja montovaných garáží s omietkou vznikla po návšteve rodinného priateľa v Nemecku, ktorý si v tom čase takúto garáž zakúpil. Garáž s prvkami moderných technológií nás oslovila natoľko, že sme sa rozhodli osloviť konateľa spoločnosti MC GARAGEN GmbH v Mannheime, ktorá je v súčasnosti najväčším výrobcom a distribútorom garáží v Európe – http://www.mc-garagen.de/

Od vzniku spoločnosti MC GARAGEN GmbH v roku 1997 v Mannheime, v Nemecku, jej produkty využíva viac ako 50 000 zákazníkov a s ročnou produkciou 8 000 ks garáží sa zaraďuje medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti výroby, sprostredkovania a montáže garáží v Európe.

Od svojho vzniku dodržiava zásady: kvalitný produkt, cenovo dostupný širokej verejnosti, s lepšími vlastnosťami ako murovaná garáž. Počas svojej existencie si vybudovala povesť jedného z hlavných inovátorov v oblasti technológie montovaných garáží.

Od roku 2010 sme sa stali partnerom spoločnosti MC Garagen GmbH. Našou prioritou a zároveň odmenou je spokojnosť zákazníka. Našli sme spôsob ako ušetriť nemalé finančné prostriedky využitím najmodernejších technológií.

Riadime sa mottom: “Spokojní zákazníci sú našim úspechom”.

Ak hľadáte niečo extra a neuspokojíte sa s myšlienkou murovanej garáže, kvalitný produkt za rozumnú cenu a profesionálny servis, ste na tom správnom mieste. Ako jediný predajca garáží na Slovensku vám ponúkame aj pozáručný servis. A to preto, že si svoju prácu vážime.

O výhodách našich garáží vás presvedčia ony samy.

“Nie je šťastie, že robíme túto prácu, sme šťastní, že ju môžeme robiť práve pre vás.“

Naše referencie