Izolované záhradné domčeky

Postaviť svoj domček
Limitovaná akcia do 31.7.2019

Nepotrebujú údržbu

O naše domčeky sa vôbec nemusíte starať, čo je výhoda napríklad oproti dreveným chatkám

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečné uskladnenie vecí vďaka modernej technológii a bezpečným uzamykacím prvkom

Viac miesta pre vás

Steny majú hrúbku 5cm, oproti murivu získate 50cm vnútorného priestoru naviac


Vylepšené steny pre náročných zákazníkov

Novinkou v ponuke sú izolované steny THP, ktoré zdokonaľujú náš systém montovaných záhradných domčekov. Naše stavby tak dokážu splniť aj požiadavky náročných zákazníkov.

Steny THP s vnútorným izolačným jadrom vychádzajú zo sendvičových panelov s optimálnou hrúbkou 50 mm. Okrem izolačných schopností zlepšuje táto skladba celkovú stabilitu stien a zvyšuje robustnosť konštrukcie.

Steny domčeka sú z exteriéru ošetrené špeciálnou omietkou Permuro od švajčiarskej značky KABE, z interiérovej strany je hladký lakovaný povrch, ktorý ma popri estetickom vzhľade v garáži aj praktické výhody.

Izolované steny THP si môžete priobjednať ku každému typu montovaného záhradného domčeka na kľúč z našej ponuky.

Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na záhradný domček presne podľa vašich predstáv.

V základnej cene sú zahrnuté:
· domček s dohodnutými rozmermi
· špeciálna omietka – na výber je 8 základných farieb
· atika – v ponuke je biela, hnedá, antracitová, tehlová
· strešná krytina – v ponuke je biela, hnedá, antracitová, tehlová
· spotrebný materiál – kotviaca technika, skrutky a pod.

Najnovšie realizácie sledujte na facebookovej stránke Garáže na kľúč

garáž na mieru

Vnútro izolovaného záhradného domčeka

Postaviť svoj domček
Limitovaná akcia do 31.7.2019

Bezkonkurenčný systém – kompletne izolované záhradné domčeky s hotovou omietkou 

Potrebujete záhradný domček, ktorý nebude len obyčajným skladom na náradie, ale ponúkne vám priestor na hobby či dielňu, ktorú môžete plnohodnotne využívať po celý rok, v zime aj v letných horúčavách? Potom je tým pravým riešením pre vás absolútna novinka v ponuke našej spoločnosti – kompletne izolovaná, špičková oceľová montovaná stavba s hotovou omietkou. Vďaka kvalitnému zatepleniu sa dá bez problémov vykúriť, môžete sa tak bez obmedzení rozhodnúť, či budete stavbu využívať ako domček na náradie, hobby miestnosť alebo saunu.

Základom tejto modernej konštrukcie je novinka v našej ponuke, izolované steny THP, ktoré zdokonaľujú náš systém montovaných záhradných domčekov. Naše stavby tak dokážu splniť aj požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov. Steny THP sú zhotovené zo sendvičových panelov s integrovanou progresívnou izoláciou z PUR peny. Pri optimálnej hrúbke 50 mm dosahuje takáto stena hodnotu tepelného odporu R = 1,82 m2.K/W, z hľadiska tepelnoizolačných vlastností je tak ekvivalentom murovanej steny z pórobetónových tvárnic s hrúbkou až 200 mm, či zateplenia polystyrénom s hrúbkou 70 mm. 

Steny domčeka sú z exteriéru ošetrené špeciálnou omietkou Permuro od švajčiarskej značky KABE. Táto povrchová úprava je mimoriadne odolná a nevyžaduje si žiadne ďalšie natieranie či špeciálnu údržbu, ide teda o veľmi výhodné a pohodlné bezúdržbové riešenie na celý život. Z interiérovej strany majú stenové panely hladký lakovaný povrch, ktorý má popri estetickom vzhľade aj praktické výhody.

Tepelne izolované steny možno doplniť voliteľnou zateplenou strechou, ktorá vyniká taktiež vysokou stabilitou a pevnosťou (nosnosť strechy je125 kg/m2 a dá sa zvýšiť až na 250 kg/m2). Získate tak celoročne využiteľnú izolovanú stavbu, ktorá spĺňa najvyššie nároky ako z hľadiska kvality a tepelnoizolačných vlastností, tak aj z hľadiska dizajnu. Nielen rozmery, ale aj vzhľad domčeka dokážeme pritom individuálne prispôsobiť vašim želaniam, jeho moderný výraz môžu podčiarknuť aj veľké zasklené prvky. 

Izolované steny spolu so zateplenou strechou si môžete priobjednať ku každému typu montovaného záhradného domčeka na kľúč z našej ponuky.

Postaviť svoj domček
Limitovaná akcia do 31.7.2019