Domčeky s prístreškom

Dizajnový záhradný domček v svetlosivej omietke s dverami Hormann LPU40

Postaviť svoj domček
Limitovaná akcia do 28.6.2019

Nepotrebujú údržbu

O naše domčeky sa vôbec nemusíte starať, čo je výhoda napríklad oproti dreveným chatkám

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečné uskladnenie vecí vďaka modernej technológii a bezpečným uzamykacím prvkom

Viac miesta pre vás

Steny majú hrúbku 5cm, oproti murivu získate 50cm vnútorného priestoru naviac


Dizajnový doplnok

Záhradný domček s prístreškom je účelné multifunkčné riešenie, ktoré oceníte v každej záhrade. Pri jeho využití sa fantázii medze naozaj nekladú – praktické tipy ocenia záhradný domček ako bezpečné miesto na uloženie záhradného náradia či nábytku na zimu, prístrešok sa dá využiť napríklad ako sklad dreva, ale aj na odloženie bicykla alebo motorky, ktoré tu budú chránené pred priamym slnkom aj pred nepriazňou počasia. Táto šikovná dvojkombinácia však môže byť aj ideálnou letnou kuchynkou – s miestom na prácu a odkladacími priestormi v uzavretom domčeku a s romantickým záhradným stolovaním a grilom v otvorenej časti chránenej strieškou.

Montované domčeky na kľúč sú nielen praktické, ale zároveň aj estetické záhradné stavby s moderným vzhľadom, vyhotovené z kvalitných materiálov s využitím súčasných stavebných postupov. Domčeky sú omietnuté, takže sú na nerozoznanie od murovaných stavieb, vďaka dôvtipnej montovanej konštrukcii však získate vnútri viac využiteľného priestoru. K ich praktickým výhodám patrí aj bezúdržbovosť.

Otvorený prístrešok, ktorý je súčasťou stavby domčeka, môže byť k nemu pričlenený spredu, zozadu alebo zboku, či už zľava alebo sprava – presne tak, ako vám to vyhovuje. Taktiež farbu omietky, atiky a strešnej krytiny si môžete zvoliť tak, aby vyhovovali vášmu vkusu a ladili s domom aj s okolím. Samozrejme, všetko zariadite z pohodlia domova.

Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na záhradný domček presne podľa vašich predstáv.

Strechu záhradného domčeka s prístreškom je možné vyspádovať:
· dozadu, dopredu, nabok (doľava alebo doprava)

Výška spádu pultovej strechy na záhradnom domčeku je 13 cm.

 

Najnovšie realizácie sledujte na facebookovej stránke Garáže na kľúč

Postaviť svoj domček
Limitovaná akcia do 28.6.2019