Izolované garáže

Montovaná garáž GARDEON

Postaviť svoju garáž
Limitovaná akcia do 30.8.2019

Ušetrite svoje peniaze

Našu montovanú garáž môžete mať až o 60% lacnejšie než murovanú

Rýchla montáž

Garáž vám postavíme len za 6 hodín – bez starostí (navyše)

Viac miesta pre vás

Steny majú hrúbku 5cm, oproti murivu získate 50cm vnútorného priestoru naviac


Vylepšené steny pre náročných zákazníkov

Novinkou v ponuke sú izolované steny THP, ktoré zdokonaľujú náš systém montovaných oceľových garáží. Naše stavby tak dokážu splniť aj požiadavky náročných zákazníkov.

Steny THP s vnútorným izolačným jadrom vychádzajú zo sendvičových panelov s optimálnou hrúbkou 50 mm. Okrem izolačných schopností zlepšuje táto skladba celkovú stabilitu stien a zvyšuje robustnosť konštrukcie.

Steny garáže sú z exteriéru ošetrené špeciálnou omietkou Permuro od švajčiarskej značky KABE, z interiérovej strany je hladký lakovaný povrch, ktorý ma popri estetickom vzhľade v garáži aj praktické výhody.

Nejde však o „uzavretú teplú garáž“. Rovnako ako všetky kvalitné garáže, aj objekty montované z izolovaných stien THP musia obsahovať účinný vetrací systémVzdušnosť je totiž dôležitým prvkom priestoru, ktorý je pravidelne vystavený pôsobeniu výfukových plynov a ďalších chemikálií. Bez účinného vetrania by sa následky mohli prejaviť nielen na garáži, ale aj na vašom zdraví. Taktiež neodvetraná vlhkosť, ktorá sa najmä v zimnom období dostáva pravidelne do garáže spolu s autom, dokáže spôsobiť nemalé škody v podobe plesní či korózie. Dôkladné odvetranie garáže vetracím systémom je preto nutnou podmienkou.  

Izolované steny THP si môžete priobjednať ku každému typu montovanej garáže na kľúč z našej ponuky.

Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na garáž presne podľa vašich predstáv.

V základnej cene sú zahrnuté:
· garáž s dohodnutými rozmermi
· špeciálna omietka – na výber je 8 základných farieb
· atika – v ponuke je biela, hnedá, antracitová, tehlová
· strešná krytina – v ponuke je biela, hnedá, antracitová, tehlová
· spotrebný materiál – kotviaca technika, skrutky a pod.

Najnovšie realizácie sledujte na facebookovej stránke Garáže na kľúč

 

garáž na mieru

Postaviť svoju garáž
Limitovaná akcia do 30.8.2019

Bezkonkurenčný systém – kompletne izolované montované garáže s hotovou omietkou 

Hľadáte garáž, ktorá v sebe spája praktické vlastnosti, špičkovú kvalitu a inovatívny dizajn? Potom je tým pravým riešením pre vás absolútna novinka v ponuke našej spoločnosti – kompletne izolovaná montovaná oceľová stavba s hotovou omietkou.

Jej základom sú izolované steny THP, ktoré zdokonaľujú náš systém montovaných oceľových garáží a vďaka ktorým stavba dokáže splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Konštrukčnou podstatou stien THP sú sendvičové panely s vnútorným izolačným jadrom a optimálnou hrúbkou 50 mm. Stena s integrovanou progresívnou izoláciou z PUR peny je z hľadiska tepelnoizolačných vlastností ekvivalentom murovanej steny z pórobetónových tvárnic s hrúbkou až 200 mm, či zateplenia polystyrénom s hrúbkou 70 mm. Okrem izolačných schopností navyše sendvičová skladba zlepšuje aj celkovú stabilitu stien a zvyšuje robustnosť konštrukcie.

Steny garáže sú z exteriéru ošetrené špeciálnou omietkou Permuro od švajčiarskej značky KABE – keďže táto povrchová úprava je mimoriadne odolná  a nevyžaduje si žiadne ďalšie natieranie či špeciálnu údržbu, ide o veľmi výhodné a pohodlné bezúdržbové riešenie na celý život. Z interiérovej strany majú stenové panely hladký lakovaný povrch, ktorý má popri estetickom vzhľade v garáži aj praktické výhody.

Tepelne izolované steny garáže možno doplniť voliteľnou zateplenou strechou, ktorá vyniká aj vysokou stabilitou a pevnosťou (nosnosť strechy je125 kg/m2 a dá sa zvýšiť až na 250 kg/m2). Získate tak celoročne využiteľnú izolovanú stavbu, ktorá spĺňa najvyššie nároky ako z hľadiska kvality a tepelnoizolačných vlastností, tak aj z hľadiska dizajnu. Ponúkame totiž veľký výber príslušenstva od renomovaných výrobcov a vzhľad garáže dokážeme individuálne prispôsobiť vašim želaniam.

Izolované steny spolu so zateplenou strechou si môžete priobjednať ku každému typu montovanej garáže na kľúč z našej ponuky.

Postaviť svoju garáž
Limitovaná akcia do 30.8.2019