Príslušenstvo a doplnky k prístreškom SIEBAU

Zostavte si ideálnu kombináciu

Prístrešky od renomovanej nemeckej firmy Siebau Raumsysteme GmbH majú nosnú konštrukciu z kvalitnej certifikovanej ocele, na ktorú poskytujeme/poskytuje výrobca 10-ročnú záruku. Všetky kovové súčasti sú galvanicky pozinkované – výhodou galvanického pozinkovania je, že vydrží 5x dlhšie ako klasické. Pri základnej konštrukcii prístrešku máte na výber z 3 štandardných farieb a tiež zo širokej palety RAL odtieňov. Môžete tak jednotlivé prvky navzájom zladiť, alebo vytvoriť kontrastné kombinácie.

Široké možnosti individuálnych riešení

Subtílnu nosnú konštrukciu dopĺňajú steny s dizajnovými výplňamipráve tento výrazný prvok je kľúčový pre konečný vzhľad prístrešku. Chcete prístrešok zladiť so svojím domom? Vyberte si panely, ktoré budú harmonizovať s materiálmi použitými na fasáde, obložením terás či zábradlím balkónov. Alebo môžete prístrešok využiť ako kontrastný prvok, ktorý oživí jednoducho tvarovaný moderný dom. Veľký výber moderných a elegantných materiálov výplní na to poskytuje skutočne široké možnosti. Stenové elementy môžu byť plné, priehľadné aj rôzne štruktúrované, môžu byť na celú aj čiastočnú výšku prístrešku. Štandardne je medzi stenovými elementami a strechou prístrešku medzera, ktorú však možno na želanie uzavrieť.

Stenové elementy urobia z vášho prístrešku unikát. Práve vďaka nim bude pútať pohľady.Antracitový prístrešok pre jedno auto SIEBAU

Materiály, ktoré domu pristanú

Pri stenových elementoch prístreškov Siebau si môžete vybrať zo širokej škály moderných materiálov, vyhotovení a farieb, ktoré sa dajú medzi sebou kombinovať. Fantázii sa tu medze nekladú. (príkladová fotografia dizajnového prístrešku so záhradným domčekom)

Chcete vytvoriť nepriehľadnú ochranu, alebo len vymedziť priestor a zachovať pritom jeho vzdušnosť? Vyberte si dizajn aj s ohľadom na funkčnosť. V ponuke sú trendové výplne z drevoplastu WPC, dreva, kompozitu či ocele, ktoré môžu byť ukladané buď na zraz, alebo s medzerou. Na uzavreté steny sú k dispozícii taktiež plné panely z oceľového plechu či fasádnych platní Dibond. Vzdušné a priehľadné výplne možno okrem spomínaných dosiek zrealizovať aj z rôznych typov atraktívnych oceľových platní s rastrom štvorcových otvorov. 

Trvácne a flexibilné

K výhodám systému Siebau patrí univerzálnosť a flexibilnosť – panely môžete kedykoľvek doplniť alebo vymeniť za iný typ, podľa toho, ako sa budú meniť vaše potreby. Zaujímavou alternatívou je aj zabudovanie sekcionálnej garážovej brány, ktorá ďalej rozšíri možnosti vzhľadu, funkcií aj využitia vášho prístrešku. Prednosťou týchto prístreškov je tiež mimoriadne dlhá životnosť a odolnosť proti každej nepriazni počasia. Ich nároky na údržbu sú pritom len minimálne, a ani po rokoch si nevyžadujú žiaden náter.